76. Bergere Louis XV-stil

Frankrike sent 1800-tal, rik träskuren dekor av bla. rocailler och akantus, lös stoppad dyna, klädsel i sidenbrokad, höjd 153, bredd 75 (smärre fläckar och slitage)

Varunr 91220

1 December 2019 17:00

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 950 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

Utrop 2 000 SEK

950 SEK2019-11-27 20:50
950 SEK2019-12-01 17:41
750 SEK2019-11-26 21:01
150 SEK2019-11-25 22:39
100 SEK2019-11-20 12:05
100 SEK Startpris

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt