89. Firma Svenskt Tenn

brevkniv 1930-tal, tenn, handtag i form av panter, delvist graverad dekor, stämplad med änglamärket, längd 24 (spetsen med bucklor/nagg)

Varunr 91316

1 December 2019 17:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 700 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 800 SEK

700 SEK2019-12-01 17:47
650 SEK2019-12-01 17:47
600 SEK2019-12-01 16:50
600 SEK2019-12-01 17:47
500 SEK2019-12-01 16:34
200 SEK2019-11-17 22:05
150 SEK2019-11-26 21:02
100 SEK Startpris

Schenker 125 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt