96. Champagneskålar/vinglas "Odelberg Junior"

Kosta 1900-talets andra hälft, graverad slipad och förgylld dekor, höjd 12, diameter 8,5 (6)

Varunr 91121

1 December 2019 17:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK 3 100 SEK4 00 SEK5 00 SEK

Utrop 1 000 SEK

3 100 SEK2019-12-01 14:35
3 000 SEK2019-12-01 16:59
2 800 SEK2019-12-01 13:23
2 000 SEK2019-11-28 12:38
800 SEK2019-11-16 21:43
100 SEK Startpris

Schenker 350 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt