10. Spegel gustaviansk sent 1700-tal

troligen Stockholmsarbete, oidentifierad hallstämpel, krön med infälld målning föreställandes figurer flankerandes blomsterkorg, reliefdekor av bla. pärlstav och bandfläta, förgylld med bladguld och slagmetall, fasettslipat originalglas, 89x49

Varunr 94472

24 Maj 2020 17:00

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 5 100 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

Utrop 6 000 SEK

5 100 SEK2020-05-23 12:59
5 000 SEK2020-05-24 17:04
4 000 SEK2020-05-20 01:09
3 900 SEK2020-05-13 18:07
3 100 SEK2020-05-16 16:39
2 400 SEK2020-05-16 13:16
2 000 SEK2020-05-16 12:03
100 SEK Startpris

Vårens Kvalitetsauktion ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ