13. Piedestal renässansstil

tidigt 1900-tal, rikt ornamenterad och genombruten dekor, förgylld med slagmetall och patinerad, fyra ben med avslutande voluter, höjd 110, diameter 43

Varunr 94640

24 Maj 2020 17:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 2 200 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Utrop 2 000 SEK

2 200 SEK2020-05-24 17:06
2 100 SEK2020-05-24 17:06
2 000 SEK2020-05-24 14:12
1 900 SEK2020-05-24 17:06
1 700 SEK2020-05-24 13:19
800 SEK2020-05-23 18:52
750 SEK2020-05-23 18:16
500 SEK2020-05-18 19:05
200 SEK2020-05-12 10:30
100 SEK Startpris

Vårens Kvalitetsauktion ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ