18. Byrå rokoko 1700-tal

Jacob Sjölin (verksam som mästare i Köping och Kungsör 1767-1785) signerad med stämpel I. Sjölin samt med Köpings hallstämpel, svängd bukig form, tre lådor samt skrivskiva, fanerad med alrot, plommonträd och alm, beslag och draghandtag i brons, höjd 82, bredd 111, djup 58 (senare lås, mittersta lådan något kärv)

Varunr 94531

24 Maj 2020 17:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK 38 000 SEK4 00 SEK5 00 SEK

Utrop 40 000 SEK

37 500 SEK2020-05-15 09:23
37 500 SEK2020-05-24 17:08
36 500 SEK2020-05-24 15:13
17 500 SEK2020-05-17 21:17
14 500 SEK2020-05-15 13:49
7 500 SEK2020-05-13 11:41
6 200 SEK2020-05-12 10:17
6 000 SEK2020-05-09 12:05
3 500 SEK2020-05-09 08:30
100 SEK Startpris

Vårens Kvalitetsauktion ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ