19. Skulpturer 1 par barock

Mellaneuropa 1700-talets första hälft, i form av apostlarna Petrus och Johannes, träskurna, bättrad originalmålning samt förgyllning, rikt träskurna fundament på konturerade fotplattor, proveniens: konstnär Gunnar Zilo, Jönköping, höjd 61, bredd 40, djup 15 (färgbortfall, slitage, två fingrar kompletterade)

Varunr 94666

24 Maj 2020 17:00

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 8 400 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

Utrop 12 000 SEK

8 400 SEK2020-05-24 17:08
8 300 SEK2020-05-23 08:50
5 900 SEK2020-05-16 23:01
1 500 SEK2020-05-17 14:01
850 SEK2020-05-16 14:55
800 SEK2020-05-11 20:38
800 SEK2020-05-14 08:24
100 SEK2020-05-11 15:13
100 SEK Startpris

Schenker 350 SEK Ink.moms

Vårens Kvalitetsauktion ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ