20. Johann Jakob Frey 1813-1865 Schweiz

oljemålning på duk, herde och getter i landskapsvy över Rom, signerad J.J Frey Roma 1863, proveniens Antikvitetshandlare Lennart Eklöf, Jönköping, 50x75 (krackelyrer)

Varunr 94390

24 Maj 2020 17:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 121 000 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 40 000 SEK

121 000 SEK2020-05-24 17:10
120 000 SEK2020-05-24 17:10
115 000 SEK2020-05-24 17:10
105 000 SEK2020-05-24 17:08
92 000 SEK2020-05-24 16:59
64 000 SEK2020-05-24 10:20
62 000 SEK2020-05-23 20:37
54 000 SEK2020-05-18 19:19
17 000 SEK2020-05-16 14:18
12 500 SEK2020-05-12 22:24
12 000 SEK2020-05-12 22:10
11 500 SEK2020-05-12 10:42
10 500 SEK2020-05-10 07:24
5 000 SEK2020-05-10 07:14
300 SEK2020-05-10 00:00
150 SEK2020-05-09 12:09
100 SEK Startpris

Vårens Kvalitetsauktion 24 maj,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vunnet objekt hämtas och betalas inom 5 arbetsdagar, vi har öppet måndag-fredag 9-17. LUNCHSTÄNGT 12-13
Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ