20. Johann Jakob Frey 1813-1865 Schweiz

oljemålning på duk, herde och getter i landskapsvy över Rom, signerad J.J Frey Roma 1863, proveniens Antikvitetshandlare Lennart Eklöf, Jönköping, 50x75 (krackelyrer)

Varunr 94390

24 Maj 2020 17:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 121 000 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

Utrop 40 000 SEK

121 000 SEK2020-05-24 17:10
120 000 SEK2020-05-24 17:10
115 000 SEK2020-05-24 17:10
105 000 SEK2020-05-24 17:08
92 000 SEK2020-05-24 16:59
64 000 SEK2020-05-24 10:20
62 000 SEK2020-05-23 20:37
54 000 SEK2020-05-18 19:19
17 000 SEK2020-05-16 14:18
12 500 SEK2020-05-12 22:24
12 000 SEK2020-05-12 22:10
11 500 SEK2020-05-12 10:42
10 500 SEK2020-05-10 07:24
5 000 SEK2020-05-10 07:14
300 SEK2020-05-10 00:00
150 SEK2020-05-09 12:09
100 SEK Startpris

Vårens Kvalitetsauktion ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ