23. Joan Miró 1893-1983

färglitografi 28/75, "La Lune Bleu", signerad, bladmått 76x56, rammått 87x64

Varunr 94495

24 Maj 2020 17:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 19 000 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

Utrop 6 000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

19 000 SEK2020-05-24 17:12
18 500 SEK2020-05-24 17:11
18 000 SEK2020-05-24 16:58
12 000 SEK2020-05-24 16:39
11 000 SEK2020-05-24 14:05
8 600 SEK2020-05-24 10:13
8 000 SEK2020-05-20 15:13
4 200 SEK2020-05-19 09:21
4 100 SEK2020-05-18 21:17
4 000 SEK2020-05-13 18:27
3 600 SEK2020-05-16 17:18
3 400 SEK2020-05-13 20:25
3 000 SEK2020-05-12 22:39
2 500 SEK2020-05-09 10:59
1 800 SEK2020-05-10 15:58
100 SEK Startpris

Schenker 350 SEK Ink.moms

Vårens Kvalitetsauktion ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ