30. M Arons

oljemålning på duk, blomsterstilleben med fåglar, praktfull samtida ram, signerad samt daterad 14/12 1889, 89x59 (smärre färgbortfall)

Varunr 94555

24 Maj 2020 17:00

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 3 900 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

Utrop 4 000 SEK

3 900 SEK2020-05-24 11:46
3 800 SEK2020-05-24 17:13
3 000 SEK2020-05-24 17:12
2 800 SEK2020-05-23 14:42
2 200 SEK2020-05-22 13:23
2 100 SEK2020-05-17 20:57
2 000 SEK2020-05-09 05:57
1 900 SEK2020-05-16 14:14
900 SEK2020-05-14 08:25
200 SEK2020-05-12 22:24
100 SEK Startpris

Vårens Kvalitetsauktion ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ