32. Ragnar Person 1905-1993

oljemålning på pannå, brud med blomsterbukett, av konstnären egenhändigt utförd ram, monogramsignerad även signerad atergo, proveniens: Småländsk privatsamling, 69x48, rammått 84x63

Varunr 94494

24 Maj 2020 17:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK 10 500 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

Utrop 12 000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

10 500 SEK2020-05-24 16:47
10 000 SEK2020-05-24 17:16
9 600 SEK2020-05-24 17:15
7 000 SEK2020-05-24 14:17
6 000 SEK2020-05-16 14:19
5 000 SEK2020-05-12 22:14
1 800 SEK2020-05-10 15:59
100 SEK Startpris

Schenker 350 SEK Ink.moms

Vårens Kvalitetsauktion ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ