33. Ljusstakar 1 par snarlika Kina

Qingdynastin 1800-tal, Kanton, polykrom emaljdekor av figurer, växter och fåglar, trumpetformade, höjd 25,5 (en med smärre nagg vid fotringen)

Varunr 94357

24 Maj 2020 17:00

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 1 600 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

Utrop 2 000 SEK

1 600 SEK2020-05-24 16:50
1 500 SEK2020-05-24 15:32
1 400 SEK2020-05-24 07:42
1 000 SEK2020-05-09 06:42
600 SEK2020-05-11 21:22
100 SEK Startpris

Schenker 250 SEK Ink.moms

Vårens Kvalitetsauktion ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ