34. Tobaksskrin Karl-Johan

1800-talets första hälft, mahogny, intarsiadekor i ljusare träslag, fyrpassformad på kvadratisk sockel med låda, invändig beklädnad i tenn med presslock av mahognyfanerad sten, höjd 15,5, bredd 16x16 (nyckel saknas, bruksslitage)

Varunr 94327

24 Maj 2020 17:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 850 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

Utrop 800 SEK

850 SEK2020-05-24 17:14
800 SEK2020-05-24 17:14
750 SEK2020-05-24 17:14
600 SEK2020-05-23 22:32
550 SEK2020-05-23 16:35
550 SEK2020-05-23 17:26
450 SEK2020-05-16 12:10
300 SEK2020-05-15 23:15
100 SEK Startpris

Schenker 250 SEK Ink.moms

Vårens Kvalitetsauktion ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ