36. Reseljusstakar 1 par 1700-tal

mässing, kan tas isär och skruvas ihop till formen av en dosa, höjd 8, diameter 11 (bruksslitage)

Varunr 94330

24 Maj 2020 17:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 2 900 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 2 000 SEK

2 900 SEK2020-05-24 17:17
2 800 SEK2020-05-24 17:17
2 100 SEK2020-05-24 17:16
2 000 SEK2020-05-24 16:17
1 900 SEK2020-05-01 16:44
1 400 SEK2020-05-20 01:14
1 100 SEK2020-05-17 08:58
950 SEK2020-05-14 22:13
350 SEK2020-05-11 11:21
150 SEK2020-05-09 12:10
100 SEK Startpris

Schenker 125 SEK Ink.moms

Vårens Kvalitetsauktion ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ