37. Spegel rokoko

Sverige 1700-talets andra hälft, träskuren dekor av bla. akantus, förgylld med bladguld och slagmetall, 53x40, proveniens: Antikvitetshandlare Lennart Eklöf, Jönköping (senare spegelglas, ramens insida med smärre stötskador)

Varunr 94474

24 Maj 2020 17:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 3 600 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Utrop 3 000 SEK

3 600 SEK2020-05-24 17:17
3 500 SEK2020-05-24 17:16
3 200 SEK2020-05-24 17:16
3 100 SEK2020-05-24 16:52
2 800 SEK2020-05-23 16:13
2 000 SEK2020-05-24 09:20
800 SEK2020-05-23 11:25
650 SEK2020-05-16 16:40
450 SEK2020-05-18 15:53
150 SEK2020-05-16 18:32
100 SEK Startpris

Schenker 350 SEK Ink.moms

Vårens Kvalitetsauktion ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ