38. Gunnar Zilo 1885-1958

oljemålning på duk, stilleben med kvinna och krus, utförd på 1920-tal, signerad, 137x67

Varunr 94525

24 Maj 2020 17:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK 3 000 SEK7 00 SEK8 00 SEK

Utrop 2 000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

3 000 SEK2020-05-24 17:18
2 900 SEK2020-05-24 17:18
1 900 SEK2020-05-24 17:16
1 700 SEK2020-05-24 10:49
1 400 SEK2020-05-17 21:35
1 000 SEK2020-05-16 19:49
650 SEK2020-05-17 18:32
450 SEK2020-05-16 20:01
100 SEK2020-05-08 17:27
100 SEK Startpris

Vårens Kvalitetsauktion ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ