40. Parfymflakonger i ställ empir

Ryssland tidigt 1800-tal, brännförgylld och mörkpatinerad rikt ornamenterad brons, flakonger i slipad kristall, höjd 14, bredd 16x11

Varunr 94324

24 Maj 2020 17:00

Utrop 5 000 SEK

4 900 SEK2020-05-01 16:47
4 900 SEK2020-05-24 17:16
4 100 SEK2020-05-24 15:37
3 000 SEK2020-05-21 16:44
1 900 SEK2020-05-16 23:01
1 700 SEK2020-05-15 11:17
800 SEK2020-05-08 14:53
100 SEK Startpris

Schenker 250 SEK Ink.moms

Vårens Kvalitetsauktion ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ