44. Ragnar Person 1905-1993

oljemålning på pannå, bröllopsscen, monogramsignerad samt signerad atergo 1964, proveniens: Småländsk privatsamling, 51x61, rammått 65x76

Varunr 94492

24 Maj 2020 17:00

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 7 800 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

Utrop 8 000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

7 800 SEK2020-05-24 17:20
7 700 SEK2020-05-24 17:20
7 300 SEK2020-05-24 17:20
5 800 SEK2020-05-12 22:41
1 300 SEK2020-05-09 07:53
100 SEK Startpris

Schenker 350 SEK Ink.moms

Vårens Kvalitetsauktion ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ