45. Spegel Karl-Johan

1800-talets första hälft, förgylld med slagmetall, bemålad reliefdekor av blad och girland, 54x28

Varunr 94334

24 Maj 2020 17:00

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK 750 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

Utrop 1 000 SEK

750 SEK2020-05-24 13:31
700 SEK2020-05-24 11:28
200 SEK2020-05-16 20:02
150 SEK2020-05-12 22:25
100 SEK Startpris

Schenker 350 SEK Ink.moms

Vårens Kvalitetsauktion ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ