48. Olof Hermelin 1827-1913

oljemålning på duk, sommarlandskap med kvinnor och barn, signerad 33x56 (smärre krackelyrer, obetydligt nålhål i duken)

Varunr 94422

24 Maj 2020 17:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 6 000 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

Utrop 5 000 SEK

6 000 SEK2020-05-24 17:24
5 900 SEK2020-05-24 17:24
5 000 SEK2020-05-23 15:14
3 200 SEK2020-05-16 18:49
3 000 SEK2020-05-12 21:39
2 200 SEK2020-05-12 08:20
100 SEK Startpris

Schenker 350 SEK Ink.moms

Vårens Kvalitetsauktion ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ