5. Okänd konstnär sent 16-/tidigt 1700-tal

oljemålning på duk, madonna, närmast originalskick, 55x42 (smärre färgbortfall, krackelyrer)

Varunr 94712

24 Maj 2020 17:00

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 7 000 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 4 000 SEK

7 000 SEK2020-05-24 17:01
6 900 SEK2020-05-24 17:01
4 800 SEK2020-05-24 17:00
4 600 SEK2020-05-22 19:15
2 500 SEK2020-05-16 23:00
2 000 SEK2020-05-12 22:00
1 200 SEK2020-05-14 15:48
100 SEK Startpris

Schenker 350 SEK Ink.moms

Vårens Kvalitetsauktion ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ