8. Ragnar Person 1905-1993

oljemålning på duk "Bröllopsgården", monogramsignerad, signerad samt utställningsetiketter atergo, proveniens: Småländsk privatsamling, 89x116, rammått 104x130

Varunr 94496

24 Maj 2020 17:00

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 17 000 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 15 000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

17 000 SEK2020-05-24 17:05
16 500 SEK2020-05-24 17:05
15 000 SEK2020-05-24 14:14
12 500 SEK2020-05-19 20:57
12 000 SEK2020-05-11 18:48
6 000 SEK2020-05-09 22:01
5 100 SEK2020-05-08 13:39
100 SEK Startpris

Vårens Kvalitetsauktion ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ