22. Wiven Nilsson

vas sterlingsilver Lund 1958, hexagonal vidgande form, profilerad trappstegsformad mynningskant, signerad, vikt 341 gram, höjd 16, diameter 9 (inskription i botten, smärre repor)

Varunr 98145

Auktionen startar om
11 dagar 6 tim
6 December 2020 17:00
Auto

Utrop 6 000 SEK

1 800 SEK2020-11-21 06:26
1 700 SEK2020-11-21 12:54
100 SEK Startpris

Schenker 150 SEK Ink.moms

Höstens Kvalitetsauktion 6 december ,

Budgivning pågår
Lägg till i kalender

OBS!
OBS! Katalogen är under produktion, det kommer uppdateras med
bilder och text som eventuellt ändras/kompletteras.

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt