243. Tallrik Kina 1700-talets 1:a hälft

blåvit underglasyrdekor av bla. figur, antikviteter, symboler m.m. undersida brätte med dekor, diameter 22 (kant med konstlagning)

Varunr 98078

6 December 2020 17:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 550 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

Utrop 600 SEK

550 SEK2020-12-06 18:50
500 SEK2020-12-06 16:26
400 SEK2020-12-03 12:15
300 SEK2020-12-06 16:42
150 SEK2020-11-21 11:13
100 SEK2020-11-20 18:35
100 SEK Startpris

Schenker 250 SEK Ink.moms

Höstens Kvalitetsauktion 6 december ,

Klicka på länken ovan för att delta i kvällens auktion!

________________

Auktionen är en realtidsauktion, vilket innebär att den startar kl 17 söndag 6/12.
Då kan man välja att vara med live och lägga bud!
________________

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vunnet objekt hämtas och betalas inom 5 arbetsdagar, vi har öppet måndag-fredag 9-17. LUNCHSTÄNGT 12-13
Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ