31. Anders Zorn 1860-1920

etsning, "Byst" 1916, blyertssignerad, plåtstorlek 24,5x17,5, rammått 55x43

Varunr 98135

Auktionen startar om
11 dagar 8 tim
6 December 2020 17:00
Auto

Utrop 6 000 SEK

100 SEK2020-11-21 04:45
100 SEK Startpris

Schenker 200 SEK Ink.moms

Höstens Kvalitetsauktion 6 december ,

Budgivning pågår
Lägg till i kalender

OBS!
OBS! Katalogen är under produktion, det kommer uppdateras med
bilder och text som eventuellt ändras/kompletteras.

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt