34. Byrå rokokostil 1800-tal

faner i valnötsrot samt ljust fruktträ, svängd front och sidor, tre lådor, ornament och beslag av förgylld mässing, profilerad svängd skiva, höjd 84, bredd 90, djup 47 (nyckel saknas)

Varunr 98177

Auktionen startar om
12 dagar 8 tim
6 December 2020 17:00
Auto

Utrop 3 000 SEK

150 SEK2020-11-21 21:00
100 SEK2020-11-20 18:23
100 SEK Startpris

Höstens Kvalitetsauktion 6 december ,

Budgivning pågår
Lägg till i kalender

OBS!
OBS! Katalogen är under produktion, det kommer uppdateras med
bilder och text som eventuellt ändras/kompletteras.

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt