43. Bojaner med lock Kina 1800-tal

1 par, blåvit underglasyrdekor av krysantemum oh blad samt meander, höjd 23 (ett lock med undersidsnagg, samt en med fotringsnagg)

Varunr 97950

Auktionen startar om
11 dagar 8 tim
6 December 2020 17:00
Auto

Utrop 4 000 SEK

100 SEK2020-11-20 20:40
100 SEK Startpris

Schenker 450 SEK Ink.moms

Höstens Kvalitetsauktion 6 december ,

Budgivning pågår
Lägg till i kalender

OBS!
OBS! Katalogen är under produktion, det kommer uppdateras med
bilder och text som eventuellt ändras/kompletteras.

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt