60. Anders Zorn 1860-1920

etsning "Tre systrar" 1913, signerad med blyerts, litteratur: Asplund 258, Hjert & Hjert 268, ZG 258, 24,8x17,4, rammått 48x36 (något gulnad)

Varunr 97897

Auktionen startar om
11 dagar 7 tim
6 December 2020 17:00
Auto

Utrop 5 000 SEK

100 SEK2020-11-21 04:46
100 SEK Startpris

Schenker 200 SEK Ink.moms

Höstens Kvalitetsauktion 6 december ,

Budgivning pågår
Lägg till i kalender

OBS!
OBS! Katalogen är under produktion, det kommer uppdateras med
bilder och text som eventuellt ändras/kompletteras.

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt