76. Børge Mogensen

10 stolar "Öresund", Karl Andersson & Söner 1950/60-tal, ek, sits klädd i brunt skinn, etikettmärkt/brännstämpel, höjd 73, bredd 51 (smärre bruksslitage, torr stoppning)

Varunr 98097

Auktionen startar om
12 dagar 9 tim
6 December 2020 17:00
Auto

Utrop 10 000 SEK

200 SEK2020-11-22 00:28
150 SEK2020-11-22 16:41
100 SEK Startpris

Höstens Kvalitetsauktion 6 december ,

Budgivning pågår
Lägg till i kalender

OBS!
OBS! Katalogen är under produktion, det kommer uppdateras med
bilder och text som eventuellt ändras/kompletteras.

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt