82. Kerstin Hörlin Holmqvist

fåtöljer 1 par "Stora Adam", Triva, Nordiska Kompaniet 1950/60-tal, brun textilklädsel, plakettmärkta, höjd 93, bredd 76 (bruksslitage, torr stoppning, något blekt klädsel)

Varunr 97987

Auktionen startar om
11 dagar 8 tim
6 December 2020 17:00
Auto

Utrop 2 000 SEK

150 SEKMåndag 16:41
100 SEK2020-11-22 20:01
100 SEK Startpris

Höstens Kvalitetsauktion 6 december ,

Budgivning pågår
Lägg till i kalender

OBS!
OBS! Katalogen är under produktion, det kommer uppdateras med
bilder och text som eventuellt ändras/kompletteras.

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt