86. Bägare silver

oidentifierade finska stämplar 1835, fotring med godronnering och vågbandsdekor, invändig förgyllning, vikt 57 gram, proveniens: Regementsläkare Otto Westlund Viborg Finland/Borås, höjd 8,5

Varunr 98146

Auktionen startar om
12 dagar 9 tim
6 December 2020 17:00
Auto

Utrop 800 SEK

Schenker 150 SEK Ink.moms

Höstens Kvalitetsauktion 6 december ,

Budgivning pågår
Lägg till i kalender

OBS!
OBS! Katalogen är under produktion, det kommer uppdateras med
bilder och text som eventuellt ändras/kompletteras.

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt